Weź udział w otwartych nominacjach na „Ludzi z Pasją”

Obraz Dynowa i jego okolic jest zależny od perspektywy oglądającego.
Dla osób, które nigdy tu nie były, jest to po prostu jedna z miliona kropek na wielkiej mapie świata.
Dla tych, którym przyszło tu dorastać i żyć, jest to niewątpliwie miejsce szczególne. Takie, które darzy się największym sentymentem.
Jeszcze inaczej postrzegają Dynowszczyznę ci, którzy przypatrują jej się wnikliwie. Według nich, największą wartością Dynowa i okolic są ludzie, którzy tu mieszkają.

Dynów jest bowiem kuferkiem pełnym ludzi z ciekawymi i niebanalnymi pasjami. Postanowiliśmy więc, w ramach projektu „Dynów-Ludzie z pasją” ten kuferek otworzyć! Niech ci, dla których Dynowszczyzna jest jedynie kropką na mapie, dowiedzą  się o nas więcej! Niech ci, którzy tu dorastają i żyją, poczują dumę z interesujących mieszkańców swojego regionu!

Jeżeli więc zajmujesz się czymś interesującym, albo znasz ciekawego, niebanalnego człowieka – daj nam znać! Pamiętaj – pasją nie musi być wcale latanie samolotem, czy występy w rajdach samochodowych. Pasja to przecież spędzanie wolnego czasu w sposób niestandardowy. Reperujesz stare motocykle? Zajmujesz się uprawą egzotycznych ziół? Jesteś mistrzem parzenia kawy? Być może wydaje Ci się to zwykłe i codzienne, ale uwierz: Twoja pasja z pewnością jest interesująca! A dzięki projektowi „Dynów – ludzie z pasją” będziesz mógł podzielić się nią ze światem, stać się inspiracją dla innych.

Chyba warto, prawda? Spotkajmy się więc!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *