WYNIKI OTWARTEGO GŁOSOWANIA NA BOHATERÓW REPORTAŻY FILMOWYCH

1. Organizatorem Otwartego Głosowania na bohaterów reportaży filmowych w ramach inicjatywy Dynów – Ludzie z Pasją” był Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie. Inicjatywę dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021. Pełna nazwa projektu: Diagnoza „Pasja (D-O-M)”: Działanie, Odkrywanie, Motywowanie.
2. Celem Otwartego Głosowania było wyłonienie 5 osób (5 miejsc z najwyższą liczbą głosów) na bohaterów reportaży filmowych „Pasja. Działajmy Razem”.
3. Biorący udział w głosowaniu miał możliwość oddania głosu na dowolną ilość osób, ale tylko jeden raz
4. Głosować można było online i poprzez formularze w wersji papierowej. Głosy oddane w wersji papierowej sumują się z głosami oddanymi w wersji online.5. Głosowanie trwało od 27 kwietnia – 13 maja 2021 r., do godz. 15.00

W dniu 13 maja o godz. 15.00 zebrała się komisja w składzie:1. Łukasz Domin: Przewodniczący komisji2. Aneta Pepaś-Skowron: członek komisji3. Barbara Porzuczek: członek komisjipodliczyła wszystkie głosy oddane online i w wersji papierowej.

Wyniki głosowania:

Wersja papierowa – liczba wszystkich oddanych głosów w wersji papierowej (formularze do głosowania): 371 głosów. Wszystkie głosy zostały oddane poprawnie.

Wersja online – liczba wszystkich oddanych głosów online: 1132 głosów. Liczba poprawnie oddanych głosów: 1077 głosów
Liczba niepoprawnie oddanych głosów (wielokrotne oddanie głosu z tego samego adresu email, w tym z tego samego imienia i nazwiska lub z nieistniejącego adresu email): 55 głosów

Podajemy listę wyników w tym 5 osób z największą liczbą głosów (łącznie online i w wersji papierowej)

1. Tadeusz Tymowicz 400 głosów
2. Karol Kuś 192 głosy
3. Ewelina Domińczyk 130 głosów
4. Tomasz Paściak 109 głosów
5. Tadeusz Jurasiński 86 głosów

———————————————-
6. Łukasz Kiełbasa 80 głosów
7. Aleksandra Skubisz 70 głosów
8. Dominik Pyś 63 głosy
9. Ewa Hadam 52 głosy
10. Tadeusz Pindyk 45 głosów
11. Piotr Pyrcz 43 głosy
12. Mieczysław Majka 38 głosów
13. Monika Mączyńska 35 głosów
14. Oskar Kaniuczak 34 głosy
15. Laura Lech 27 głosów
16. Janusz Szeremeta 23 głosy
17. Adam Wandas 9 głosów
18. Lesław Bułdys 7 głosów
19. Marek Siekaniec 5 głosów

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które zgodziły się na udział w Otwartym Głosowaniu oraz wszystkim osobom głosującym. Przypominamy, że w naszej inicjatywie najważniejsze jest wspólne działanie, które mieszkańcy zaprezentują podczas inicjatyw lokalnych. Dlatego nie ma osób przegranych. Wszyscy, którzy biorą udział w inicjatywie „Dynów – Ludzie z Pasją” są zwycięzcami.

Reportaże filmowe z piątką osób z najwyższą liczbą głosów zostaną zrealizowane w dniach 14-15 maja przez WidziszTo.com oraz Bartłomieja Kędzierskiego.

Premiera filmów odbędzie się 6 czerwca wieczorem w Parku Miejskim podczas Dnia Dziecka organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie i Stowarzyszenie „Aktywny Dynów” dzięki wsparciu firmy PEPCO w ramach programu grantowego PEPCOlandia,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *